< חזרה להטבות
ניהול תיקי מניות ב-fjord

ניהול תיקי מניות ב-fjord

יצירת פרופיל השקעות מותאם אישית - חברת fjord - לקוחות פמילי ביז מקבלים 20% הנחה בדמי הניהול.
פיורד בית ההשקעות הדיגיטלי הראשון בישראל, מביאים את המהפכה הדיגיטלית אל עולם ההשקעות . בעזרת מיטב המוחות בשוק הפיננסי המקומי וסריקה אוטומטית של המלצות השקעה המבוססות על מחקר מעמיק של מיטב גופי האנליזה הגדולים בעולם.

האמור באתר אינו מהווה יעוץ מקצועי או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל המסתמך על תכני האתר מבלי להיוועץ בבעל הרישיון המתאים עושה זאת על אחריותו בלבד. האתר עושה שימוש בקבצי עוגיות כמפורט במדיניות הפרטיות.

איך פיורד עובדת?

פיורד משתמשת בטכנולוגיות מתקדמות במטרה לייעל את אסטרטגיות ההשקעה שלך, ולהתאים אותן לרמת הסיכון המתאימה לך לטווח הקצר והארוך. פיורד בונים תיק מגוון התפור בדיוק למידותיך מבלי להוציא אותך מאזור הנוחות שלך. והתוכנה שלהם תבדוק באופן אוטומטי את רמת הגיוון המתאימה לך ותעדכן אותך במידה ויש לבצע שינויים בתיק ההשקעות שלך. בעלות פשוטה ונמוכה פיורד מעניקים לך את השירות המתקדם ביותר בעולם ההשקעות. תהליך ההרשמה מבוצע כולו בצורה דיגיטלית.

למה פיורד היא אלטרנטיבה ייחודית בשוק?
ברוב ערוצי ההשקעה הקיימים היום אם רוצים לקבל רעיונות השקעה צריך לחקור, להתייעץ ולגשש אחר מידע רלוונטי ואיכותי וגם במקרים בהם הצלחת להשיג מידע טוב ההמלצות לא תמיד מותאמות לפרופיל הסיכון המתאים לך.

בפיורד אפשר במינימום זמן ליצור לעצמך פרופיל השקעה תפור בדיוק למידותייך אשר יורכב בעזרת מיטב המוחות בשוק הפיננסי המקומי וסריקה אוטומטית של המלצות השקעה המבוססות על מחקר מעמיק של מיטב גופי האנליזה הגדולים בעולם.

מהו גובה התיק המינימלי והמקסימלי?

גובה תיק מינימלי הוא $3000 בלבד, ניתן לקבל המלצות השקעה על כל סכום הגבוה מהסכום הנ"ל.

כיצד קובעים את רמת הסיכון המתאימה לך?

בהרשמה לשירות של פיורד ממלאים שאלון קצר שיעזור להם להכיר אותך קצת יותר לעומק ולהציע לך את רמת הסכיון שהם חושבים שהכי מצתאימה לך. דוגמאות לשאלות: באיזה שלב אתה נמצא בחייך הפיננסים ? מהי מטרת ההשקעה שלך ? מהי רמת הידע שלך בתחום וכו'.

מי מפקח על החשבון שלי?

הפעילות מפוקחת ע"י הרשות לניירות ערך בישראל, מס' רישיון 12918.

בנוסף, הכספים והפוזיציות בחשבון מבוטחים ע"י ארגון ה- SIPC ,וכל חשבון מבטוח עד שווי של $500,000.

למימוש