< חזרה להטבות
קורסים מבית מרכז הלימוד של CIRCLE A

קורסים מבית מרכז הלימוד של CIRCLE A

קורס בחינם על יסודות שוק ההון, ו-15% הנחה על קורסים מתקדמים! הכל בלחיצה על הלינק.
מאות שעות של תוכן מקצועי באיכות 4K המועבר על ידי המרצים הבכירים בתעשיית המסחר וההשקעות באמצעות מערכת הלימוד המתקדמת בישראל.

האמור באתר אינו מהווה יעוץ מקצועי או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל המסתמך על תכני האתר מבלי להיוועץ בבעל הרישיון המתאים עושה זאת על אחריותו בלבד. האתר עושה שימוש בקבצי עוגיות כמפורט במדיניות הפרטיות.

קורס בחינם על יסודות שוק ההון


השקעת חסכונותינו הינה החלטה פיננסית משמעותית שעלינו לקבל מפעם לפעם ובאופן שוטף. בין אם אנו משקיעים את כספנו בצורה ישירה ואקטיבית ובין אם אנו משתמשים באנשי מקצוע לצורך הדבר, אין ספק שמדובר בסוגיה משמעותית שעלינו לתת עליה את הדעת. בייחוד בימים אלו בהם חוסר היציבות הכלכלית ניכרת, אנחנו נדרשים לנווט את הספינה במים סוערים ולקבל החלטות פיננסיות חשובות.

שוק ההון משמש כאלטרנטיבת השקעה שרובנו עושים בה שימוש גם אם אנחנו לא מודעים לכך. לדוגמה, רוב כספי הפנסיות שלנו מושקעות בשוק ההון. לכן ראינו חשיבות גדולה להנגיש את היסודות הבסיסיים בשוק ההון לכולם\ן ובחינם. בשיתוף עם חברת אינטר-אקטיב אנחנו שמחים להציע לכם 10 שיעורים קצרים שנותנים הצצה על שוק ההון. כל התכנים הם בחינם ונמצאים באפליקציית פמילי-ביז באזור של הקורסים.

קורסים למתקדמים בשוק ההון

למתקדמים שבינכם יש תכנים נוספים של האקדמיה של אינטר-אקטיב.
דאגנו ללקוחות פמילי-ביז להנחה של 15% בהרשמה לכל הקורסים שהאקדמיה מספקת.

למימוש