< חזרה להטבות
ערבות דיגיטלית מ-Obli

ערבות דיגיטלית מ-Obli

הטבה מיוחדת למשתמשי פמילי-ביז: חודש ללא עמלה בהנפקת ערבות ל-12 חודשים ומעלה.
Obli היא חברת פינטק (fintech Finance Technology) שמביאה את המהפכה הטכנולוגית לעולם הערבויות לשכירות: שוק מנופולי המנוהל שנים בצורה מיושנת! שוכרים דירה? ניתן לקבל ערבות ללא פיקדון תקוע בבנק, תמורת עמלה בגובה 6.5%, תוך ביצוע כל הפעולות באמצעות פלטפורמה דיגיטלית בטוחה. יש לך ערבות קיימת? ניתן לשחרר את כספי הפיקדון בעזרת Obl קוד
קוד קופון: familygift. **התשלום נגבה במועד הפקת הערבות בקיזוז של 30 ימים

האמור באתר אינו מהווה יעוץ מקצועי או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל המסתמך על תכני האתר מבלי להיוועץ בבעל הרישיון המתאים עושה זאת על אחריותו בלבד. האתר עושה שימוש בקבצי עוגיות כמפורט במדיניות הפרטיות.

חודש ללא עמלה בהנפקת ערבות
ל12 חודשים ומעלה

קוד הקופון הוא: familygift

מה זה OBLI?

Obli היא חברת פינטק (fintech Finance Technology) שמביאה את המהפכה הטכנולוגית לעולם הערבויות לשכירות: שוק מנופולי המנוהל שנים בצורה מיושנת.

מה הם מציעים?

ערבות דיגיטלית בטוחה ומתקדמת, בלי פיקדון שכלוא בבנק, בלי בירוקרטיה ובלי בנק. בכלל! אבל כן עם מערכת בטחונות מוצקה, בשותפות עם הכשרה חברה לביטוח וחברת פסגות קבוצה לפיננסים והשקעות ובהשתתפות משרד הכלכלה - הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, בתנאים שאף בנק לא מציע.

מה היה לנו רע עד עכשיו?

השוכרים אולצו להיפרד מסכום כסף משמעותי בשווי של הערבות, לנעול אותו בבנק בריבית אפסית ובנוסף, לשלם לבנק עמלה שנתית בגובה עד 7% מהסכום בכל שנה- עד לתום חוזה השכירות.

מהיום ב- Obli

שוכרים מקבלים ערבות ללא פיקדון, תמורת עמלה בגובה 6.5%, תוך שהם מבצעים את כל הפעולות באמצעות פלטפורמה דיגיטלית בטוחה ומתקדמת. בתום תהליך פשוט שאורך מספר דקות, מבקש הערבות מקבל למייל קובץ ערבות דיגיטלית מובטחת, עם מערכת התראות לקראת מועד חידושה וזאת מבלי שנדרש להשקיע זמן או כו"א בתהליך.

רגע, ומה עם הביטחון?

ערבות ללא פיקדון ניתנת רק למבקשי הערבות שעוברים בהצלחה תהליך שאישר יכולת החזר אשראי. הבדיקות מתבצעות במערכת חיתום מתקדמת, המבוססת על מידע ממאגר נתוני אשראי מורחב של בנק ישראל, כולל דו"ח אשראי עסקי.

גם עולם העסקים בטוח ובוטח ב-Obli. הכשרה חברה לביטוח, חברת פסגות קבוצה לפיננסים והשקעות ומינהל קרן השתלמות בחנו ובחרו להיכנס כשותפות בחברה. גם משרד הכלכלה - הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים בדקו לעומק את פעילותה של Obli ומצאו אותה אמינה, ראויה ובטוחה ובחרו להשקיע בה.

ערבות Obli מונפקת ע"י חברת גולדנרוד פיננסים בע"מ, ח.פ-513578674, בעלת רישיון מתן אשראי מורחב מרשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון מספר 56403, ועומדת בכל תנאי הרגולציה המחמירים ביותר. כמו כן, הערבות של Obli מוכרת על ידי מנהל הרכש הממשלתי למכרזים ופרויקטים של הגופים הממשלתיים והרשויות המוניציפליות

חדשנות טכנולוגית

העולם צועד לקראת עתיד פיננסי הנסמך על חדשנות טכנולוגית. תהליכים פיננסיים, פתרונות מתקדמים, פשוטים ובטוחים מחליפים את הישנים. ערבות Obli ללא פיקדון משנה את חוקי המשחק בתחום שכבר מזמן צריך היה לנער ממנו את האבק. השירות שלנו נותן: ממשק דיגיטלי חכם במקום בירוקרטיה בנקאית, תזרים מזומנים במקום כליאת פיקדון גבוה בריבית אפסית ושירות טכנולוגי חדשני ובטוח במקום התעסקות מיותרת וקושי בשליטה.

לבעלי הנכסים

ערבות OBLI ללא פיקדון ניתנת רק למבקשי הערבות שעוברים בהצלחה, תהליך שאישר יכולת החזר אשראי. לנוחיות מוטבי הערבות – אובלי מאפשרת ניהול של הערבויות בממשק דיגיטלי ונוח, הכולל מערכת התראות ואפשרות להגשת בקשה לחידוש. ערבות Obli ללא פיקדון הופכת את הנכס שלכם לאטרקטיבי יותר עבור השוכרים, שלא נדרשים עוד לנעול אלפי שקלים בבנק כדי להנפיק ערבות לשכירת הנכס.

למימוש