< חזרה להטבות
אגודת אשראי אופק

אגודת אשראי אופק

כפל הטבות בסך 449.90 ₪! אנחנו ב-FamilyBiz מסבסדים עבורכם ועבורכן 200 ₪ ממניית החברות באופק. בנוסף, חברי אופק מקבלים מנוי פרימיום בחינם במקום 249.90 ₪
בשונה מהבנקים, הבעלים של אופק הם אנחנו, החברים והחברות באופק. אנחנו גם הבעלים וגם הלקוחות, וכך אנחנו תמיד דואגים רק לאינטרסים של עצמנו. לאחרונה אופ קקיבלה רישיון לפעול ובעתיד הקרוב תציע גם חשבון עו"ש, פקדונות, הלוואות, ועוד.. ממש כמו בנק, אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לאופק ולהינות משירותים בעלויות של 25% פחות מהבנקים בממוצע.

האמור באתר אינו מהווה יעוץ מקצועי או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל המסתמך על תכני האתר מבלי להיוועץ בבעל הרישיון המתאים עושה זאת על אחריותו בלבד. האתר עושה שימוש בקבצי עוגיות כמפורט במדיניות הפרטיות.

בשונה מהבנקים, הבעלים של אופק הם אנחנו, החברים והחברות באופק. אנחנו גם הבעלים וגם הלקוחות, וכך אנחנו תמיד דואגים רק לאינטרס של עצמנו.

לאחרונה אופק קיבלה רישיון לפעול ובעתיד הקרוב תציע גם חשבון עו״ש, פקדונות, הלוואות ועוד ממש כמו בנק, אנחנו מזמינים אותכם להצטרף לאופק ולהנות משירותים בעלויות של 25% פחות מהבנקים בממוצע.

הטבות פמילי ביז למצטרפים לאופק
כפל הטבות בסך 450 ₪ :)


1.  הטבה מיוחדת בסך 200 ₪ בהצטרפות לאופק (800 במקום 1000 ₪)
2. מנוי פרימיום בחינם בסכום של 250

מידע מאתר אופק

החזון של אופק

אופק תהווה פלטפורמה לשינוי כלכלי וחברתי בישראל, תוך התמקדות במערכת הפיננסית, באמצעות המודל הקואופרטיבי.
לשם כך, אופק מספקת שירותים פיננסיים ופועלת באופן דמוקרטי ובשיתוף החברים, בהוגנות וביושרה, בשקיפות ובכנות, באופן פשוט ונגיש, באחריות ובמקצועיות, מתוך יצירתיות וחדשנות, ולא פחות חשוב
– באופן חיובי ואופטימי. אופק פועלת מתוך סולידריות ואחווה אנושית, יושר ושאיפה לצדק, ותוך דאגה לקיימות ואחריות כלל-חברתית.

ערכים

  • דמוקרטיה – אופק פועלת מתוך דאגה לטובת חבריה ולמען טובת-הכלל, באופן דמוקרטי ושוויוני ותוך מעורבות ושיתוף של החברים בפעולותיה.
  • הוגנות – אופק פועלת ביושרה, בכנות ובעקביות, ודואגת תמיד לשמור על האינטרס של החברים ועל טובת כלל החברה בישראל.
  • שקיפות – אופק נוהגת בשקיפות בכל תחומי פעילותה, כלפי חברי אופק, עובדי אופק והציבור הרחב. כמובן שהכל נעשה תוך שמירה על סודות מסחריים ומקצועיים, מתוך דאגה לאינטרס של חברי אופק.
  • פשטות ונגישות – אופק נוהגת בפשטות ובבהירות עם חבריה, ומסבירה את שירותיה ומוצריה באופן ידידותי, ברור, ישיר, שקוף, כנה וחיובי.
  • אחריות – אופק פועלת באחריות כלפי חבריה, עובדיה, שותפיה וקהילותיהם, ותישא באחריות ביחס לתוצאות החלטותיה ומעשיה.
  • מקצועיות – אופק פועלת במקצועיות ובשיקול דעת בפעולותיה, ותוך שאיפה תמידית למצוינות.
  • יצירתיות וחדשנות – אופק נערכת באופן מתמיד לאתגרים ולצרכים המשתנים של החברים, של משקי הבית, העסקים והקהילה שלהם, תוך גמישות מחשבתית ויצירתית.
  • חיוביות – אופק פועלת מתוך אופטימיות, תקווה ואמונה שתמיד ניתן לשנות דברים לטובה ולשפר את המצב הקיים. אנחנו שואפים להיות השינוי שאנחנו רוצים לראות בעולם

הסיפור של אופק:

זה התחיל בשנת 2011.

מדינה שלמה יצאה לרחובות לצעוק – יוקר המחיה חונק אותנו. מיליון ישראלים יצאו להפגין, והיה ברור שיש דבר אחד שמשותף לכולם – כולם הסכימו שמגיע לנו יותר.

אבל בין מיליון האנשים האלה, שצעקו ברחובות, נגד הטייקונים, נגד הגזל, בעד צדק חברתי – היה עוד דבר משותף: כל אחת ואחד מהם – החזיק את הכסף שלו בבנק.

בזמן שאנחנו מפגינים נגד הטייקונים, מיליארדי שקלים שלנו שוכבים בבנקים ששייכים להם. ובמיליארדים שלנו הם משתמשים כדי לממן השקעות מזהמות והלוואות לחברים שלהם – ומהכסף של כל משפחה הם גוזרים אלפי שקלים בעמלות ורווחים מוטרפים על ריביות, כדי לממן לעצמם משכורות ודיבידנדים.

ותכלס? אי אפשר להאשים אותם. הם עובדים בשבילם עצמם. הם רוצים להרוויח כסף, ולבנקים יש רק דרך אחת להרוויח אותו על חשבוננו. על חשבון משפחות שעובדות וחוסכות ועל חשבון עסקים קטנים ובינוניים שצריכים מקום לנהל בו את הכסף שלהם.

זאת השיטה, לא?

אנחנו עובדים ומעבידים, עוסקים ומעסיקים, מייצרים ערך – והרווח שלנו הולך למקום אחר.
הבנקים מרוויחים על חשבוננו, ואנחנו נשארים בלי אופק. על כל שקל שמגיע אליהם, אנחנו מקבלים פחות.

אבל רגע, לא אמרנו שמגיע לנו יותר?

אמרנו. ובדיוק בגלל זה בשנת 2011, יותר ויותר מאיתנו החליטו גם לעשות.

קמנו ועשינו את מה שעושים מאות מיליוני אנשים ברחבי העולם: חברנו יחד כדי להקים בית שישמור על הכסף שלנו, וידאג שישקיעו אותו במקומות הנכונים – בלי סניפי ענק, בלי עמלות מיותרות, בלי בעלי מניות שגוזרים דיבידנדים במיליונים. מקום שיוויוני יותר מבנק, צודק יותר מבנק, משתלם יותר מבנק – קראנו לזה אופק – אגודת אשראי.

מה זה אגודת אשראי:
איך זה עובד?

לאופק אין בעלי שליטה שרוצים לגרוף רווח לכיס. הבעלים של אופק הם אנשים רגילים לגמרי – אלפי ישראלים שקנו מניית בעלות במחיר של 1,000 שקל. אין בעל מניות גדול או קטן – לכל החברות והחברים באופק יש בדיוק את אותו אינטרס: שהשירותים באופק, חשבון העו"ש, כרטיסי האשראי, הפקדונות וההלוואות – יהיו הכי הוגנים והכי משתלמים לכולנו.

וכשאין בעל הון שעושה קופה על חשבון הלקוחות, אז מתחוללת המהפכה האמיתית – הכסף שלנו לא הולך לכיס של אף אחד. הוא נשאר אצלנו. הוא מאפשר לנו שירות איכותי יותר, עמלות נמוכות יותר, פקדונות משתלמים יותר והלוואות הוגנות יותר – הרבה יותר מכל בנק שרוצה להרוויח על חשבוננו.

ככה יצאנו לדרך.

זה היה מאבק נגד הכוחות הכי חזקים במשק הישראלי. אבל ככל שהמשכנו בדרך הזאת, גילינו שמצטרפים אלינו יותר ויותר אנשים. ישראלים וישראליות שרצו לעשות שינוי חברתי בישראל – או יותר פשוט: להשתחרר מהבנק שלהם, ולהפסיק לשלם אלפי שקלים בלי סיבה. עשרות, ואחר כך מאות, ואז אלפים – היום אנחנו יותר מ-10,000 חברות וחברים

ואחרי עשור של דרך משותפת, גם מדינת ישראל הבינה שאי אפשר לעצור אותנו – ונתנה לאופק רישיון.
מה זה אומר?

ש-15,000 החברות והחברים שיצטרפו לאופק בחודשים הקרובים, יהיו הראשונים לקבל את כל השירותים שאופק תשיק כשנצא לדרך – כולל חשבון עו"ש דיגיטלי, שיאפשר מתן הלוואות והפקדה לפקדונות. עוד לפני זה, החברות והחברים מקבלים כבר היום ביטוח בריאות, כרטיס אשראי והלוואות עמיתים – מי שרכש מניה והצטרף לאופק כבר עכשיו מרוויח בחזרה את כל הסכום שעלתה לו מניית החברות – ועוד הרבה יותר.

אז למה לא כולם מצטרפים לאופק?

פשוט מאוד – כי לא שמעו עלינו. מי שנכנס לאתר, וקורא את הכתבות ומשווה את המספרים – פשוט מבין שחייבים להצטרף לאופק, ולרוב גם מצרף חברות וחברים. כי כל מצטרף ומצטרפת לאופק – מקרב אותנו עוד צעד אחד אל היום שבו לא נצטרך יותר בנק.

למימוש