< חזרה להטבות
מסחר חברתי ב-Collective

מסחר חברתי ב-Collective

לקוחות FamilyBiz, מצטרפים לקולקטיב ומקבלים חודש ראשון ללא דמי מנוי למגוון משקיעים!
איך ניתן להשתמש בניסיון של אחרים בשוק ההון? קולקטיב אוספת את מיטב המשקיעים ומציגה לך את התשואות שלהם, ובנוסף מאפשרת לעקוב אחרי תיקי מניות של משקיעים מנוסים ואף לחקות אותם באופן אוטומאטי. מה שנשאר לך הוא לבחור מנהל/ת ולבצע מעקב מלא אחר ההשקעות שלהם!

האמור באתר אינו מהווה יעוץ מקצועי או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל המסתמך על תכני האתר מבלי להיוועץ בבעל הרישיון המתאים עושה זאת על אחריותו בלבד. האתר עושה שימוש בקבצי עוגיות כמפורט במדיניות הפרטיות.

מה זה מסחר חברתי?

סוחרים שמתעסקים במניות שנים יכולים לתת תובנות וערך רב בכל הנוגע להשקעה בשוק ההון. בעזרת קולקטיב, ניתן להסתכל על תיקי השקעה של אנשים אחרים ואף לחקות אותם.

מסחר בשוק ההון יכול להיות מורכב, אך אין ספק שהבנה מעמיקה ויכולת מסחר מסייעות בהפיכת אפיק השקעה זה לבעל יתרונות רבים. מסחר חברתי מאפשר לעקוב אחרי משקיעים מנוסים באסטרטגיות השקעה שונות, ללמוד מהם ולעקוב אחר הפעולות בתיק ההשקעות שלהם.

מסחר חברתי נותן לנו שני יתרונות גדולים, הראשון לראות איך משקיעים מנוסים עובדים בשוק ההון, והשני אפשרות לחקות אותם באופן אוטומטי, ממש כמו טייס אוטומטי.

איך זה עובד?

במסחר החברתי קיימים מגוון רחב של משקיעים שמשתפים את ביצועי תיק ההשקעות שלהם. אתם, העוקבים מחליטים על פי הביצועים ההיסטוריים ומגוון נתונים סטטיסטיים, אחרי אילו משקיעים תרצו לעקוב.

קולקטיב אוספת את מיטב המשקיעים ומציגה לך את התשואות שלהם, בנוסף מאפשרת לעקוב אחרי תיקי מניות של משקיעים מנוסים ואף לחקות אותם באופן אוטומטי. מה שנשאר הוא לבחור מנהל ולבצע מעקב מלא אחר ההשקעות שלו! 
*עשינו פרק בפודקאסט של פמילי-ביז (האנרק) על מסחר חברתי - להאזנה לפרק

חשוב להדגיש כי לא מדובר בהשקעה המתאימה עבור כל אחד/ת, אבל היא כן מהווה אופציית כניסה לשוק ההון לאנשים מסוימים.

אין לראות באמור בדף זה משום ייעוץ השקעות או המלצה לקנות או למכור את ניירות ערך, מטבעות או לבצע השקעה אחרת. העושה זאת פועל על סמך שיקול דעתו בלבד ואין בו משום תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל משקיע או אדם.

למימוש