חברת החשמל כבר לא לבד

דקות
42
27/9/23
אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz
אולג לריושקין
מנהל פיתוח עסקי
אלון ריבוע כחול

משק החשמל בישראל מעולם לא היה חם יותר, אחרי שנים שחברת החשמל שלטה בשוק באופן מוחלט מהפכת החשמל כבר יצאה לדרך. לפרק של היום הזמנו את אולג לריושקין שיסביר לנו על מה כל הרעש, מה המגמות והתהפוכות בתחום, איך זה ישפיע עלינו הצרכנים ומה ההשלכות של השינוי ברמה המדינית?

האמור באתר אינו מהווה יעוץ מקצועי או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל המסתמך על תכני האתר מבלי להיוועץ בבעל הרישיון המתאים עושה זאת על אחריותו בלבד. האתר עושה שימוש בקבצי עוגיות כמפורט במדיניות הפרטיות.

אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz

נשוי +1 גר בתל-אביב, אוהב לשחות ולטייל. מייסד ומנכ״ל חברת FamilyBiz, חברה בעולמות ה-Fintech, אשר פיתחה טכנולוגיות המאגדות עבור המשתמש.ת את כל המוצרים הפיננסים במקום אחד בצורה מונגשת ונוחה. האפליקציה מנתחת את הנתונים באופן תדיר על מנת להתריע למשתמש על אירועים הדורשים התייחסות ומה ההתייחסות הנדרשת.

אולג לריושקין
מנהל פיתוח עסקי
אלון ריבוע כחול

אולג לריושקין בעל תואר ראשון בכלכלה, ותואר שני במנהל עסקים. בימים אלו מנהל את הפיתוח העסקי של חברת אלון ריבוע כחול, שהיא אחת מחברות האחזקה הגדולות במשק הישראלי, עוסק בין השאר בתחום האנרגיה. בתפקידיו הקודמים גם ניהל פעילות מסחרית של תחנת כח פרטית, וגם עבד כיועץ אסטרטגי למספר חברות בתחומי האנרגיה והאנרגיה המתחדשת.

No items found.