העסקים העצמאיים בישראל ואיך בכלל מתחילים לנהל עסק עצמאי?

דקות
46
8/12/22
רמי גבאי
Co-Founder & CTO
Morning by חשבונית ירוקה
אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz

<div id="buzzsprout-player-11835483"></div><script src="https://www.buzzsprout.com/2021038/11835483-morning.js?container_id=buzzsprout-player-11835483&player=small" type="text/javascript" charset="utf-8"></script>

דווקא בתקופת הקורונה, נרשמו שיאים במדדי שוק העבודה בישראל. כמות העסקים העצמאיים בתקופת הקורונה כמעט הכפילה את עצמה. למה זה קרה? הזמנו את רמי גבאי, מייסד ו-CTO של חשבונית ירוקה, כדי לספר לנו את הסיפורים שעומדים מאחורי ניהול עסק עצמאי, ואיך ניתן להפוך אותו לפשוט וקל.

האמור באתר אינו מהווה יעוץ מקצועי או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל המסתמך על תכני האתר מבלי להיוועץ בבעל הרישיון המתאים עושה זאת על אחריותו בלבד. האתר עושה שימוש בקבצי עוגיות כמפורט במדיניות הפרטיות.

רמי גבאי
Co-Founder & CTO
Morning by חשבונית ירוקה

רמי גבאי נשוי + 3 קם להתאמן כל בוקר בשעה 5 ומלבד זאת הוא גם המייסד של חשבונית ירוקה וה- CTO בחברת MORNING.

אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz

נשוי +1 גר בתל-אביב, אוהב לשחות ולטייל. מייסד ומנכ״ל חברת FamilyBiz, חברה בעולמות ה-Fintech, אשר פיתחה טכנולוגיות המאגדות עבור המשתמש.ת את כל המוצרים הפיננסים במקום אחד בצורה מונגשת ונוחה. האפליקציה מנתחת את הנתונים באופן תדיר על מנת להתריע למשתמש על אירועים הדורשים התייחסות ומה ההתייחסות הנדרשת.

No items found.