שורטים - מותר להעתיק: מהו מסחר חברתי?

דקות
17
27/6/23
אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz
רועי ממן
מנהל פעילות
Collective2 מקבוצת אינטראקטיב ישראל

שורטים הם גרסה מקוצרת וקלילה לפרקים שכבר עשינו, למי שרוצה לשמוע רק את החלקים המרכזיים מהפרק! את הפרק המלא ניתן למצוא באפל מיוזיק, ספוטיפיי וגוגל פודקאסט. בשנים האחרונות התפתח סגנון השקעה חדשני: "המסחר החברתי" (Social Trading). המסחר החברתי מאפשר לכל אדם להשקיע סכום כסף בשוק ההון, גם אם אין לו את הידע הנחוץ או את הזמן הדרוש לכך. זה מתאפשר בעזרת מעקב אחר משקיעים מובילים שרשומים לאותה פלטפורמה, ו"העתקת" תיק המסחר שלהם בלחיצת כפתור. בפרק של היום דיברנו עם רועי על- Collective2 שהיא אחת מן החברות המובילות בארה"ב למסחר חברתי. דיברנו על הפעילות של המסחר החברתי בהקשר של הקהל הישראלי באמצעות חברת אינטראקטיב ישראל.

האמור באתר אינו מהווה יעוץ מקצועי או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל המסתמך על תכני האתר מבלי להיוועץ בבעל הרישיון המתאים עושה זאת על אחריותו בלבד. האתר עושה שימוש בקבצי עוגיות כמפורט במדיניות הפרטיות.

אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz

נשוי +1 גר בתל-אביב, אוהב לשחות ולטייל. מייסד ומנכ״ל חברת FamilyBiz, חברה בעולמות ה-Fintech, אשר פיתחה טכנולוגיות המאגדות עבור המשתמש.ת את כל המוצרים הפיננסים במקום אחד בצורה מונגשת ונוחה. האפליקציה מנתחת את הנתונים באופן תדיר על מנת להתריע למשתמש על אירועים הדורשים התייחסות ומה ההתייחסות הנדרשת.

רועי ממן
מנהל פעילות
Collective2 מקבוצת אינטראקטיב ישראל

רועי ממן - בן 34 נשוי +2 מחריש. מנהל הפעילות ב- Collective 2 באינטראקטיב ישראל.

No items found.