שורט'ס - מה זה קרנות נאמנות?

דקות
23
17/7/23
אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz
אלעד שפר
CEO
Fair

שורטים הם גרסה מקוצרת וקלילה לפרקים שכבר עשינו, למי שרוצה לשמוע רק את החלקים המרכזיים מהפרק! את הפרק המלא ניתן למצוא באפל מיוזיק, ספוטיפיי וגוגל פודקאסט. העלאת הריבית במשק חשפה לציבור רחב יותר את ההשקעה בקרנות כספיות המהוות תחליף אטרקטיבי יותר לפיקדונות הבנקים. הקרנות הכספיות הן חלק מתעשיית קרנות נאמנות שנהנות מנזילות מוחלטת בזמן קניה ומכירה, עלות נמוכה יחסית ואין כמעט מגבלה על כמות מינימאלית או מקסימאלית להשקעה, אלו כמובן רק חלק מהיתרונות. בפרק של היום דיברנו עם אלעד מ- Fair שהוקמה במטרה לפשט את תהליך ההשקעה בקרנות נאמנות ולהנגיש אותו לציבור הרחב. איך הם עושים את זה? באמצעות פלטפורמה חדשנית שמציגה את לוח הקרנות המלא ומאפשרת מסחר ידידותי למשקיעים חדשים, לכרישים ולמי שביניהם ובלי עמלות בכלל. עכשיו ואף פעם.

האמור באתר אינו מהווה יעוץ מקצועי או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל המסתמך על תכני האתר מבלי להיוועץ בבעל הרישיון המתאים עושה זאת על אחריותו בלבד. האתר עושה שימוש בקבצי עוגיות כמפורט במדיניות הפרטיות.

אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz

נשוי +1 גר בתל-אביב, אוהב לשחות ולטייל. מייסד ומנכ״ל חברת FamilyBiz, חברה בעולמות ה-Fintech, אשר פיתחה טכנולוגיות המאגדות עבור המשתמש.ת את כל המוצרים הפיננסים במקום אחד בצורה מונגשת ונוחה. האפליקציה מנתחת את הנתונים באופן תדיר על מנת להתריע למשתמש על אירועים הדורשים התייחסות ומה ההתייחסות הנדרשת.

אלעד שפר
CEO
Fair

בן 44 מושבניק + 4. כיהן מעל 10 שנים בתפקידי ניהול ופיתוח עסקי בחברות טכנולוגיה ובשוק ההון וכיום ה- CEO של חברת Fair, חברה להפצה מקוונת של קרנות נאמנות

No items found.