חשבון בנק בלי בנק

דקות
50
27/10/22
משה קימחי
מייסד ומנכ״ל
Neema
אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz

הידעת? חברת Neema, המספקת פתרונות תשלום מתקדמים למעלה משבע שנים, פיתחה חשבון דיגיטלי בשם Kesh. החשבון מאפשר התנהלות פיננסית יומיומית ללא צורך בחשבון בנק או דרוג אשראי. פתיחת חשבון KESH הינה דיגיטלית לחלוטין ולוקחת דקות ספורות. ככה פשוט ככה קל. ניתן להפקיד כסף לחשבון באמצעות מזומן, כרטיס אשראי או העברה בנקאית. מהחשבון הדיגיטלי ניתן לבצע העברת כספים, להנפיק כרטיס ויזה בינלאומי המאפשר לבצע רכישות בכל בית עסק בארץ ובעולם, הזמנות מחו"ל, תשלום חשבונות אונליין ועוד! כל זאת ללא כל צורך בחשבון בנק. האזנה נעימה > לינק לפרק

האמור באתר אינו מהווה יעוץ מקצועי או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל המסתמך על תכני האתר מבלי להיוועץ בבעל הרישיון המתאים עושה זאת על אחריותו בלבד. האתר עושה שימוש בקבצי עוגיות כמפורט במדיניות הפרטיות.

משה קימחי
מייסד ומנכ״ל
Neema

משה קמחי מנכ"ל ומייסד Neema. בעברו כיהן כסמנכ"ל כספים במספר חברות. חשבון בנק ללא פתיחת חשבון בנק. Neema פיתחה חשבון דיגיטלי שלא מצריך חשבון בנק. השירות מאפשר, בין היתר, פתיחת חשבון דיגיטלי במספר צעדים פשוטים דרך אפליקציה, ולאחר מכן העברת כספים בארץ (לחשבונות Kesh וחשבונות בנק), הנפקת כרטיס ויזה בינלאומי המאפשר רכישה בכל בית עסק בארץ ובעולם, הזמנות מחו"ל, תשלום חשבונות אונליין ועוד. כאמור – כל זאת ללא כל צורך בחשבון בנק.

אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz

נשוי +1 גר בתל-אביב, אוהב לשחות ולטייל. מייסד ומנכ״ל חברת FamilyBiz, חברה בעולמות ה-Fintech, אשר פיתחה טכנולוגיות המאגדות עבור המשתמש.ת את כל המוצרים הפיננסים במקום אחד בצורה מונגשת ונוחה. האפליקציה מנתחת את הנתונים באופן תדיר על מנת להתריע למשתמש על אירועים הדורשים התייחסות ומה ההתייחסות הנדרשת.

No items found.