מאחורי הקלעים של שוק הפינטק בישראל

דקות
50
15/6/23
אוהד פיליפ
שותף ומייסד
ציוני פילרסדורף פיליפ
אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz

<div id="buzzsprout-player-13036655"></div><script src="https://www.buzzsprout.com/2021038/13036655-.js?container_id=buzzsprout-player-13036655&player=small" type="text/javascript" charset="utf-8"></script>

תעשיית הפינטק היא אחד הענפים המשמעותיים שצומחים בתעשיית ההייטק, ולמרות זאת מתוך 500 החברות הישראליות הפועלות בתחום, רק 10% מהן מציעות שירותים לשוק הישראלי. כל שאר החברות מתמקדות אך ורק בשוק הבינלאומי. אחת הסיבות לכך היא גודל השוק הישראלי, אבל סיבה נוספת ומשמעותית מאוד היא המורכבות הרגולטורית בארץ. בפרק של היום אוהד נתן לנו הצצה אל "מאוחרי הקלעים" של שוק הפינטק בישראל, על המורכבויות, האתגרים ועל למה חשוב להשאר אופטימיים.

האמור באתר אינו מהווה יעוץ מקצועי או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל המסתמך על תכני האתר מבלי להיוועץ בבעל הרישיון המתאים עושה זאת על אחריותו בלבד. האתר עושה שימוש בקבצי עוגיות כמפורט במדיניות הפרטיות.

אוהד פיליפ
שותף ומייסד
ציוני פילרסדורף פיליפ

אהד פיליפ, שותף ומייסד במשרד שותף במשרד ציוני פילרסדורף פיליפ. מספק ייעוץ שוטף לחברות סטארט-אפ כמו גם חברות וארגונים וותיקים ובעל מומחיות ייחודית בתחום הפינטק, לרבות ליווי לקוחות העוסקים בתחום המטבעות הדיגיטליים (קריפטו), בלוקצ'יין ובנקאות פתוחה.

אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz

נשוי +1 גר בתל-אביב, אוהב לשחות ולטייל. מייסד ומנכ״ל חברת FamilyBiz, חברה בעולמות ה-Fintech, אשר פיתחה טכנולוגיות המאגדות עבור המשתמש.ת את כל המוצרים הפיננסים במקום אחד בצורה מונגשת ונוחה. האפליקציה מנתחת את הנתונים באופן תדיר על מנת להתריע למשתמש על אירועים הדורשים התייחסות ומה ההתייחסות הנדרשת.

No items found.