תלוש משכורת - זה רק נראה מסובך

דקות
50
1/3/23
שירי בסן
מנהלת פיתוח שכר
חילן
אסף אלפרט
סמנכ״ל עיסקי
חילן
אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz

משכורת היא כנראה ההכנסה שעליה רובנו מסתמכים, אנחנו מקבלים תלוש שכר אחת לחודש ולא בהכרח מייחסים לו חשיבות. הרבה מספרים, ברוטו, נטו, קיצר בלאגן. תלוש השכר שלנו הוא מסמך חשוב בעזרתו נוכל להבין כמה המעסיק משלם לנו, לאן הולך הכסף ולעזור לנו לדעת מה מגיע לנו ואם שולמו לנו מלוא זכויותינו. בפרק של היום דיברנו עם חילן, כנראה החברה המובילה בתחום תלושי השכר בישראל. פירקנו את תלוש המשכורת ולמדנו איך לקרוא אותו ולמה כדאי לשים לב כדי להשאיר לנו עוד קצת כסף בארנק.

האמור באתר אינו מהווה יעוץ מקצועי או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל המסתמך על תכני האתר מבלי להיוועץ בבעל הרישיון המתאים עושה זאת על אחריותו בלבד. האתר עושה שימוש בקבצי עוגיות כמפורט במדיניות הפרטיות.

שירי בסן
מנהלת פיתוח שכר
חילן

בת 47, מנהלת פיתוח השכר בחילן בהווה אבל בתכל'ס חיה את עולם השכר עוד מהצבא. עשתה תפקידי פיתוח שונים והיום חלק מהנהלת חילן.

אסף אלפרט
סמנכ״ל עיסקי
חילן

בן 47, נשוי + 3, כיהן בתפקידי ניהול שווק, מכירות, פיתוח עסקי והובלת פתרונות חדשנות בעולמות שונים וכיום סמנכ"ל עסקי של חילן ודירקטור בחברות בת של הקבוצה.

אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz

נשוי +1 גר בתל-אביב, אוהב לשחות ולטייל. מייסד ומנכ״ל חברת FamilyBiz, חברה בעולמות ה-Fintech, אשר פיתחה טכנולוגיות המאגדות עבור המשתמש.ת את כל המוצרים הפיננסים במקום אחד בצורה מונגשת ונוחה. האפליקציה מנתחת את הנתונים באופן תדיר על מנת להתריע למשתמש על אירועים הדורשים התייחסות ומה ההתייחסות הנדרשת.

No items found.