איך אפשר לעבוד מכל מקום בעולם

דקות
52
15/8/23
אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz
מתן אברמוביץ'
משנה למנכ"ל
StepUp

אחרי שגר תקופה במצפה רמון ובכל מקרה עבד מהבית, מתן אברמוביץ', כיום המשנה למנכ"ל במשרד הפרסום StepUp, חשב לעצמו: למה בעצם אי אפשר לעשות את אותו דבר מיוון? מרומניה? מספרד? ואז הוא החליט להפסיק רק לחשוב. בפרק מתן שיתף אותנו בכל המסע שלו, שגם נקרא "נוודות דיגיטלית". הוא סיפר לנו איך תקופת הקורונה השפיעה על האפשרות לעבודה מרחוק ואיך מתכוננים תעסוקתית וכלכלית לטיול שלא נגמר.

האמור באתר אינו מהווה יעוץ מקצועי או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל המסתמך על תכני האתר מבלי להיוועץ בבעל הרישיון המתאים עושה זאת על אחריותו בלבד. האתר עושה שימוש בקבצי עוגיות כמפורט במדיניות הפרטיות.

אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz

נשוי +1 גר בתל-אביב, אוהב לשחות ולטייל. מייסד ומנכ״ל חברת FamilyBiz, חברה בעולמות ה-Fintech, אשר פיתחה טכנולוגיות המאגדות עבור המשתמש.ת את כל המוצרים הפיננסים במקום אחד בצורה מונגשת ונוחה. האפליקציה מנתחת את הנתונים באופן תדיר על מנת להתריע למשתמש על אירועים הדורשים התייחסות ומה ההתייחסות הנדרשת.

מתן אברמוביץ'
משנה למנכ"ל
StepUp

מתן אברמוביץ' בעברו שימש כסמנכ"ל לקוחות במשרד הפרסום מקאן ואלי, סמנכ"ל לקוחות במשרד הפרסום לידרס וכיום משנה למנכ"ל במשרד הפרסום StepUp שמטפל בחברות הייטק שעובדות מול שווקים גלובליים.

No items found.