דירוג אשראי מעולם לא היה פשוט יותר

דקות
42
2/8/23
אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz
משה ידגר
מנכ"ל
קפטן קרדיט

אם גם לכם יצא לקחת משכנתא או הלוואה לרכישת מכונית חדשה, ככל הנראה שנחשפתם לדירוג האשראי שלכם. אבל מהו אותו דירוג? איך הוא נקבע? על מה הוא משפיע? ומה משפיע עליו? דירוג אשראי גבוה מאפשר ללווים קלף מיקוח חזק מול נותני אשראי, שיכול לחסוך עשרות אלפי שקלים בריביות . לפרק של היום הזמנו את משה ידגר מנכ"ל קפטן קרדיט שעשה לנו סדר בדברים והסביר לנו שגם אם דירוג האשראי שלנו נמוך, הוא ממש לא חייב להשאר כך ויש מה לעשות כדי לתקן את המצב.

האמור באתר אינו מהווה יעוץ מקצועי או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל המסתמך על תכני האתר מבלי להיוועץ בבעל הרישיון המתאים עושה זאת על אחריותו בלבד. האתר עושה שימוש בקבצי עוגיות כמפורט במדיניות הפרטיות.

אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz

נשוי +1 גר בתל-אביב, אוהב לשחות ולטייל. מייסד ומנכ״ל חברת FamilyBiz, חברה בעולמות ה-Fintech, אשר פיתחה טכנולוגיות המאגדות עבור המשתמש.ת את כל המוצרים הפיננסים במקום אחד בצורה מונגשת ונוחה. האפליקציה מנתחת את הנתונים באופן תדיר על מנת להתריע למשתמש על אירועים הדורשים התייחסות ומה ההתייחסות הנדרשת.

משה ידגר
מנכ"ל
קפטן קרדיט

למשה מעל ל- 20 שנות ניסיון בתפקידי הובלה וניהול בתחום התוכנה והמחשוב, בעל ניסיון עשיר במגוון רחב של תפקידים שונים בחברות מתחומים שונים ביניהן חברות סטארט-אפ שנמכרו למיקרוסופט ו EMC

No items found.