המהפכה הדיגיטלית בעולם הפיננסים

דקות
57
9/5/23
אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz
עומר מילויצקי
מנהל תחום הדיגיטל והחדשנות
מיטב

עולם הפיננסים עבר שינויים רבים, ובעשור האחרון אנחנו חווים את הצמיחה וההתפתחות של השירותים הדיגיטליים שהחברות הפיננסיות מציעות לנו. המהפכה הזו מאפשרת לנו נגישות, נוחות וגם מגדילה את התחרות שמובילה בין השאר גם להורדת עלויות וקבלת תנאים טובים יותר. כדי להתעדכן בחידושים ובתהליכים שקורים בתחום, דיברנו עם עומר מילויצקי, מנהל תחום הדיגיטל והחדשנות של מיטב.

האמור באתר אינו מהווה יעוץ מקצועי או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל המסתמך על תכני האתר מבלי להיוועץ בבעל הרישיון המתאים עושה זאת על אחריותו בלבד. האתר עושה שימוש בקבצי עוגיות כמפורט במדיניות הפרטיות.

אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz

נשוי +1 גר בתל-אביב, אוהב לשחות ולטייל. מייסד ומנכ״ל חברת FamilyBiz, חברה בעולמות ה-Fintech, אשר פיתחה טכנולוגיות המאגדות עבור המשתמש.ת את כל המוצרים הפיננסים במקום אחד בצורה מונגשת ונוחה. האפליקציה מנתחת את הנתונים באופן תדיר על מנת להתריע למשתמש על אירועים הדורשים התייחסות ומה ההתייחסות הנדרשת.

עומר מילויצקי
מנהל תחום הדיגיטל והחדשנות
מיטב

עומר מילויצקי, מנהל תחום הדיגיטל והחדשנות בבית ההשקעות מיטב. בתחום החדשנות מבוססת הדיגיטל כבר 15 שנה. בנוסף מוביל ומנהל את גאטס-אנד גלורי - בלוג וברודקאסט יומי בוואטסאפ של תוכן בנושאי חדשנות, שיווק וטכנולוגיה.

No items found.