מטבעות דיגיטליים, מה זה? ומאיפה מתחילים? חלק ב׳

דקות
47
12/10/22
אלדד רודריג
סמנכ״ל מוצר
Bits Of Gold
אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz

מטבעות דיגיטליים, מה זה? ומאיפה מתחילים? חלק ב׳

שמות כמו "ביטקוין" "איטריום" או בכללי מטבעות דיגיטליים הם מונחים שכבר הפכו להיות חלק מהשגרה. בתחנת האוטובוס, בבית הקפה, בתור לקופה בסופר כולנו שומעים על מטבעות דיגטליים. אבל מה הם אותם מטבעות ? מאין הם הגיעו ? ואם אני גם רוצה, איך קונים? בפרק הזה דיברנו עם אלדד על ההיסטוריה של המטבעות הקריפטוגרפיים אבל בעיקר דיברנו על פרקטיקה, איך ניגשים לרכישה בפעם הראשונה, מה צריך לבדוק ולמה כדאי לשים לב לפני שרוכשים את המטבע הראשון. ביטס אוף גולד היא חברה שהוקמה במטרה להנגיש את עולם המטבעות הדיגטליים ולהפוך את חויית השימוש בו לפשוטה, קלה ובטוחה.

האמור באתר אינו מהווה יעוץ מקצועי או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל המסתמך על תכני האתר מבלי להיוועץ בבעל הרישיון המתאים עושה זאת על אחריותו בלבד. האתר עושה שימוש בקבצי עוגיות כמפורט במדיניות הפרטיות.

אלדד רודריג
סמנכ״ל מוצר
Bits Of Gold

אלדד רודריג סמנכ"ל מוצר ב- Bits of Gold. בעברו היה מנהל קטגוריה בתאגיד Procter & Gamble וניהל מותגים כמו Head & Shoulders, panten ו- gillette. מלבד זאת היה מעורב במספר סטארטאפים.

אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz

נשוי +1 גר בתל-אביב, אוהב לשחות ולטייל. מייסד ומנכ״ל חברת FamilyBiz, חברה בעולמות ה-Fintech, אשר פיתחה טכנולוגיות המאגדות עבור המשתמש.ת את כל המוצרים הפיננסים במקום אחד בצורה מונגשת ונוחה. האפליקציה מנתחת את הנתונים באופן תדיר על מנת להתריע למשתמש על אירועים הדורשים התייחסות ומה ההתייחסות הנדרשת.

No items found.