על כלכלת משפחה

דקות
40
31/5/23
אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz
שי אבו
מנכ"ל
חברת הון משפחתי בע”מ

<div id="buzzsprout-player-12952220"></div><script src="https://www.buzzsprout.com/2021038/12952220-.js?container_id=buzzsprout-player-12952220&player=small" type="text/javascript" charset="utf-8"></script>

מצד אחד, רובנו חושבים שייעוץ לכלכלת המשפחה זה משהו שרק אנשים בחובות צריכים. מצד שני, לא ממש למדנו התנהלות כלכלית נכונה בבית ספר, מילים כמו ריבית נומינלית והשקעה סולידית כנראה גורמות לכולנו לרצות לדבר על נושא אחר ודי ברור שעם קצת עזרה, היינו יכולים להתנהל הרבה יותר נכון. אז מה זה בכלל יעוץ לכלכלת המשפחה ולמה זה כל כך חשוב? בפרק של היום שי סיפר לנו שכל זוכי הלוטו בחרו שלא לחלק את הזכייה לתשלומים, הסביר למה זה הצעד הכי חכם כלכלית ואיך כל זה קשור להתנהלות כלכלית חכמה.

האמור באתר אינו מהווה יעוץ מקצועי או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל המסתמך על תכני האתר מבלי להיוועץ בבעל הרישיון המתאים עושה זאת על אחריותו בלבד. האתר עושה שימוש בקבצי עוגיות כמפורט במדיניות הפרטיות.

אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz

נשוי +1 גר בתל-אביב, אוהב לשחות ולטייל. מייסד ומנכ״ל חברת FamilyBiz, חברה בעולמות ה-Fintech, אשר פיתחה טכנולוגיות המאגדות עבור המשתמש.ת את כל המוצרים הפיננסים במקום אחד בצורה מונגשת ונוחה. האפליקציה מנתחת את הנתונים באופן תדיר על מנת להתריע למשתמש על אירועים הדורשים התייחסות ומה ההתייחסות הנדרשת.

שי אבו
מנכ"ל
חברת הון משפחתי בע”מ

מנכ"ל חברת הון משפחתי בע"מ. יועץ בארגונים רבים, משרדי ממשלה, שרות בתח הסוהר, משטרת ישראל ועוד. פעיל בזירה הציבורית בוועדות בכנסת ומול בנק ישראל.

No items found.