אולי NFT זה לא כזה מורכב כמו שחשבתם?

דקות
57
10/11/22
תום יגב
מנכ"ל
mintlife.io
אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz

קראתם, חקרתם חשבתם שמודבר בציורי קופים דיגיטליים בעלות של מיליוני דולרים? עדיין לא ממש הצלחתם להבין מה זה NFT? ככל הנראה שאתם לא לבד. כבר תקופה ששוק ה NFT עושה באז בעולמות האמנות והקריפטו, אבל מה זה בכלל NFT ואיך זה עובד, איך קונים אותו, איך זה משפיע על החיים שלנו ומה הקשר של כל זה לשף יובל בן נריה?

האמור באתר אינו מהווה יעוץ מקצועי או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל המסתמך על תכני האתר מבלי להיוועץ בבעל הרישיון המתאים עושה זאת על אחריותו בלבד. האתר עושה שימוש בקבצי עוגיות כמפורט במדיניות הפרטיות.

תום יגב
מנכ"ל
mintlife.io

תום בן 32 נשוי ואב טרי. תום הוא מנכ״ל Mintlife.io חברה המתמחה בשירותי איפיון ועיצוב פיתוח ושיווק לפרויקטי NFT והיא חברת בת של Moveo Group קבוצה המספקת שירותים טכנולוגים ent eto end לסטרטאפים וחברות ענק בה תום הוא אחד מהמייסדים. בעברו תום יצר את אחד משיתופי הפעולה המעניינים בעולמות ה NFT שקרו בארץ. חברת Mintlife.io יחד עם השף יובל בן נריה יצרו קולקציית NFT בפרוייקט ראשון מסוגו.

אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz

נשוי +1 גר בתל-אביב, אוהב לשחות ולטייל. מייסד ומנכ״ל חברת FamilyBiz, חברה בעולמות ה-Fintech, אשר פיתחה טכנולוגיות המאגדות עבור המשתמש.ת את כל המוצרים הפיננסים במקום אחד בצורה מונגשת ונוחה. האפליקציה מנתחת את הנתונים באופן תדיר על מנת להתריע למשתמש על אירועים הדורשים התייחסות ומה ההתייחסות הנדרשת.

No items found.