תלוש משכורת רק נראה מסובך

דקות
23
29/8/23
אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz
אסף אלפרט
סמנכ״ל עיסקי
חילן
שירי בסן
מנהלת פיתוח שכר
חילן

שורטים הם גרסה מקוצרת וקלילה לפרקים שכבר עשינו, למי שרוצה לשמוע רק את החלקים המרכזיים מהפרק! את הפרק המלא ניתן למצוא באפל מיוזיק, ספוטיפיי וגוגל פודקאסט. תלוש המשכורת מגיע אלינו אחת לחודש אבל אנחנו לא בהכרח מייחסים לו חשיבות. אבל האמת היא שהתלוש הוא מסמך חשוב בעזרתו נוכל להבין לאן הולך הכסף שלנו והאם קיבלנו את הזכויות שמגיעות לנו. בפרק של היום דיברנו עם אסף אלפרט ושירי בסן מחילן, כנראה החברה המובילה בתחום תלושי השכר בישראל. פירקנו את תלוש המשכורת ולמדנו איך לקרוא אותו ולמה כדאי לשים לב כדי להשאיר לנו עוד קצת כסף בארנק

האמור באתר אינו מהווה יעוץ מקצועי או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל המסתמך על תכני האתר מבלי להיוועץ בבעל הרישיון המתאים עושה זאת על אחריותו בלבד. האתר עושה שימוש בקבצי עוגיות כמפורט במדיניות הפרטיות.

אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz

נשוי +1 גר בתל-אביב, אוהב לשחות ולטייל. מייסד ומנכ״ל חברת FamilyBiz, חברה בעולמות ה-Fintech, אשר פיתחה טכנולוגיות המאגדות עבור המשתמש.ת את כל המוצרים הפיננסים במקום אחד בצורה מונגשת ונוחה. האפליקציה מנתחת את הנתונים באופן תדיר על מנת להתריע למשתמש על אירועים הדורשים התייחסות ומה ההתייחסות הנדרשת.

אסף אלפרט
סמנכ״ל עיסקי
חילן

בן 47, נשוי + 3, כיהן בתפקידי ניהול שווק, מכירות, פיתוח עסקי והובלת פתרונות חדשנות בעולמות שונים וכיום סמנכ"ל עסקי של חילן ודירקטור בחברות בת של הקבוצה.

שירי בסן
מנהלת פיתוח שכר
חילן

בת 47, מנהלת פיתוח השכר בחילן בהווה אבל בתכל'ס חיה את עולם השכר עוד מהצבא. עשתה תפקידי פיתוח שונים והיום חלק מהנהלת חילן.

No items found.