האם תעשיית העסקים הקטנים הולכת לכבוש את העולם?

דקות
52
24/11/22
אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz
אדם קוגן
מייסד
PayMe

הקורונה האיצה תהליכים רבים בחיינו. היא שינתה לחלוטין את עולם העבודה, שניתן להגיד שקפץ בזמן כמה שנים קדימה, מה שהפך למשל את העבודה היברידית לנורמה. בין היתר הצורך שלנו לבצע פעולות מרחוק נעשה בסיסי, מה שגרם גם לפריצה של טכנולוגיות חדשות. בפרק האחרון דיברנו עם אדם, מייסד PayMe, עד כמה העולם השתנה וימשיך להתקדם ולהבין כיצד PayMe, נלחמו בבירוקרטיה והשפיעו על עולם התשלומים והפיננסים.

האמור באתר אינו מהווה יעוץ מקצועי או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל המסתמך על תכני האתר מבלי להיוועץ בבעל הרישיון המתאים עושה זאת על אחריותו בלבד. האתר עושה שימוש בקבצי עוגיות כמפורט במדיניות הפרטיות.

אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz

נשוי +1 גר בתל-אביב, אוהב לשחות ולטייל. מייסד ומנכ״ל חברת FamilyBiz, חברה בעולמות ה-Fintech, אשר פיתחה טכנולוגיות המאגדות עבור המשתמש.ת את כל המוצרים הפיננסים במקום אחד בצורה מונגשת ונוחה. האפליקציה מנתחת את הנתונים באופן תדיר על מנת להתריע למשתמש על אירועים הדורשים התייחסות ומה ההתייחסות הנדרשת.

אדם קוגן
מייסד
PayMe

נשוי +3 מקרית אונו. יזם סדרתי ומייסד שותף בחברת PayMe שמובילה בתחום ה-Embedded Finance ומאפשרת לפלטפורמות המספקות מוצרים לעסקים קטנים לשלב במוצירהן הצעות ערך פיננסיות כגון סליקה, מימון, הנהלת חשבונות דיגטלית ועוד.

No items found.