השקעות בעולם הפינטק

דקות
50
25/4/23
אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz
עדי לבנון
מייסדת ושותפה כללית
קרן Selah Ventures

ענף הפינטק הוא אחד התחומים החמים בעולם ההשקעות. זו תעשייה יחסית חדשה שצומחת בקצב מסחרר. מה שמעניין בה, הוא שהיא משלבת מוסדות מאוד חדשניים לצד מוסדות מאוד מסורתיים. היא בעצם משנה את העולם ומחייבת את המוסדות המסורתיים להיכנס לתעשייה הטכנולוגית ולבצע שינויים מעניינים וחשובים הנוגעים בכל אחד ואחת מאיתנו. וזו גם הסיבה שמדובר בתעשייה שאפיק ההשקעה בה הוא בעל פוטנציאל גבוה. בפרק של היום דיברנו עם משקיעת ההון סיכון, מייסדת ושותפה כללית הקרן Selah Ventures, עדי לבנון שנתנה לנו סקירה מעיני מבטה של משקיעת הון סיכון על התעשייה הכל כך חשובה ומעניינת הזו, שמשנה בצורה דרמטית את תעשיית הפיננסים.

האמור באתר אינו מהווה יעוץ מקצועי או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל המסתמך על תכני האתר מבלי להיוועץ בבעל הרישיון המתאים עושה זאת על אחריותו בלבד. האתר עושה שימוש בקבצי עוגיות כמפורט במדיניות הפרטיות.

אורן גולדשטיין
מנכ״ל
FamilyBiz

נשוי +1 גר בתל-אביב, אוהב לשחות ולטייל. מייסד ומנכ״ל חברת FamilyBiz, חברה בעולמות ה-Fintech, אשר פיתחה טכנולוגיות המאגדות עבור המשתמש.ת את כל המוצרים הפיננסים במקום אחד בצורה מונגשת ונוחה. האפליקציה מנתחת את הנתונים באופן תדיר על מנת להתריע למשתמש על אירועים הדורשים התייחסות ומה ההתייחסות הנדרשת.

עדי לבנון
מייסדת ושותפה כללית
קרן Selah Ventures

עדי לבנון מייסדת ושותפה כללית של קרן selah ventures, משקיעת הון סיכון בשלבי פרי-סיד וסיד אשר משקיע במיזמי פינטק, עם שלל השקעות גם בישראל וגם בארה״ב משנת 2015, כמו Unit, Justt, Dig Security, Tweed ועוד.

No items found.